"Кто смолоду не был социалистом, в старости будет мерзавцем"  

SOSIALIST GENCLER KLUBU  

Cersenbe Axsami, 23.04.2024, 19:01
Sizi salamlayiriq Qonaq | RSS Ana sehife| Menim Profilim | Qeydiyyat| CIXIS | GIRIS
                                      www.sistemi.yix.org
[Yeni Postlar· Uzvler· Qaydalar· Axtaris· RSS]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
SOL Forum » TEKRAR ISTEHSAL » Zibil qabi - Архивы » Haminizin nezerine!!!
Haminizin nezerine!!!
RivAreS Tarix: Cersenbe Axsami, 15.01.2008, 04:47 | Post # 1
Forumun Dostu
Qrup: Members
Status: Offline
Yoldashlar umid edirem ki bu forum ve Azerbaycan ucun a da olsa nese etdim burada yazdiqlaimla...
Men evvel dusunurdum ki Che Club heqiqeten de Azerbaycanda Azadligin qaranqushu olacaq... BUnun ucunde bu yolda en azindan yuxusuz geceler kecirib yazilar hazirlayib foruma qoydum... Amma menim umidlerimi dogrultmadi bu sayt...

http://www.fikrini.de http://www.mix.az saytlarinda bele daa seviyyeli yazilar getdiyi halda SOL cephenin yegane saytinda avantura dalgalari sayti ve insanlarin eselerini oz agushuna aldi...

Ne ise basinizi cox yormadanonu deyim kiburadan ayriliram...Ola bilerki ne zamansa ravik ve ona benzer insanlar agilli postlar yazmasalar men foruma qayitmayacagam... Bunu hec de erkoyunluk kimi de qiymetlendirmeyin...

Hormetlerle Rivares ve Dreamer...

SISTEMI YIX *BARRIKADALAR FORUMU*

www.sistemi.yix.org

doctorravik Tarix: Cersenbe Axsami, 15.01.2008, 05:28 | Post # 2
HoldenKoldfild
Qrup: Admin
ikisi de yaxshi oglan idi
allah rehmet elesin
men de forumda yazsam da bundan sonra hec bir ideologiyaya yaxin olmayacagam. gedib yashayacaq ve olumumu gozleyeceyyem. umisd eduirem ki o vaxta cox qalmayib. sadece ozum ozun\mu oldurmek isteyirem bashqalarina bu imkani vermek fikrim yoxdur. mene de cox cetindir. her terefli. sadece hamiya hele yazsam da beribashdan teshekkur edirem. sizinle olmaq cox xosh idi. haminizi sevirdim. inanmasaz da heqiqi sozummdur. teessuf ki vaxtima az qalib, bir nece gunden sonra forumdan ayriliram ve oleceyem. the man who sold the qorld ve comfortably numb mahnilarina qulaq asanda meni soyun. bu mene xosh olacaq. yene de heqiqi sozumdur. hec kim hiss etmese de axir gunler cox gergin idim. bu soyushler de onun neticesi idi. sonra basha dushdum ki vaxtim catib ve geteliyem. cunki uzde sakitliyimi saxlamaq mene cox cetin basha gelir. sosializm zad olamyacaq. amma mubarizeaparmaga calishmaq bele xosh idi. teessuf. men yorulmusham ve bun yuke, azerbaycan biabirciligina doze bilmedim. meni ushqliqdan bu olkede zorlayiblar. belke de mende gunah yoxdur. amma yene deyirem haminizi sevirem. imkan daxiklinde calishacam ki bu sonuncu postuum olsun. calishacam ki bir de hec birinizi gormeyim. hamini sevdim bu forumda amma hamidan cox amyni sevirdim.onu lap coxdan, ushqliqdan sevirdim..lap balaca olandan!...
ne ise. olumqabagi mektuba benzedi lap. hele ki bir iki ay yashayacam . hele doze bilirem. deli olmagima ise imkan vermek istemirem. hiss edirem ki ariq ozume nezareti itirirem. bu mene lazim deyil kurt cobain demishken sonub getmekdense yanmaq yaxshidir. her hsey qoy qisa olsun. bu mene lazim deyildi. qoy hami meni bagishlasin , sizin eseblerinize oynamisham. bagishla meni rivares, bagisjhla meni ataini soyduyum dreamer, bagishla ms qala, bagishla izabel ...ad cekmek ne lazimdi ki. lazim deyil. ozu de mene hec lazim deyil.
amma oz aramizdi , yashamaq o qeder de pis deyildi.

bu imza ve bu avatar bu defe saxta deyil. ola bilsin ki biraz gecikibler, amma inandiriram sizi ki shekildeki demek olar ki menem.

atiram ish gucumu
qollarinda mest oluram

Post Deyisdirilib: doctorravik - Cersenbe Axsami, 15.01.2008, 05:40

Wild_Angel Tarix: Cersenbe Axsami, 15.01.2008, 13:18 | Post # 3
Member
Qrup: Moderators
Ushaqlar!!!
Men ciddi-ciddi ozumden chixdim artiq! her sheye bir az ciddi yanashaq! Lag etdiyimiz forumlardan hech ne ile ferqlenmirik! En azi munasibetler baximindan, hele forumun ictimai tesir gucu qalsin bir yana! Diger forumlardaki kimi burani kusub-barishmaq salonuna dondermeyek! Shexsen mene bir istifadechi kimi burdan bu cur davranishlari gozlemirdim!
Rivares ve doktorravik!
Zarafatlari buraxin! Yoxsa onlar sizden berk yapishacaqlar!
Xahish edirem, gelin normal unsiyyet mekani yaradaq!

Saygilarimla,
Wild_Angel!

I dont discriminate, I hate everyone!

RivAreS Tarix: Cersenbe, 16.01.2008, 15:16 | Post # 4
Forumun Dostu
Qrup: Members
Quote (doctorravik)
ikisi de yaxshi oglan idi
allah rehmet elesin
men de forumda yazsam da bundan sonra hec bir ideologiyaya yaxin olmayacagam. gedib yashayacaq ve olumumu gozleyeceyyem. umisd eduirem ki o vaxta cox qalmayib. sadece ozum ozun\mu oldurmek isteyirem bashqalarina bu imkani vermek fikrim yoxdur. mene de cox cetindir. her terefli. sadece hamiya hele yazsam da beribashdan teshekkur edirem. sizinle olmaq cox xosh idi. haminizi sevirdim. inanmasaz da heqiqi sozummdur. teessuf ki vaxtima az qalib, bir nece gunden sonra forumdan ayriliram ve oleceyem. the man who sold the qorld ve comfortably numb mahnilarina qulaq asanda meni soyun. bu mene xosh olacaq. yene de heqiqi sozumdur. hec kim hiss etmese de axir gunler cox gergin idim. bu soyushler de onun neticesi idi. sonra basha dushdum ki vaxtim catib ve geteliyem. cunki uzde sakitliyimi saxlamaq mene cox cetin basha gelir. sosializm zad olamyacaq. amma mubarizeaparmaga calishmaq bele xosh idi. teessuf. men yorulmusham ve bun yuke, azerbaycan biabirciligina doze bilmedim. meni ushqliqdan bu olkede zorlayiblar. belke de mende gunah yoxdur. amma yene deyirem haminizi sevirem. imkan daxiklinde calishacam ki bu sonuncu postuum olsun. calishacam ki bir de hec birinizi gormeyim. hamini sevdim bu forumda amma hamidan cox amyni sevirdim.onu lap coxdan, ushqliqdan sevirdim..lap balaca olandan!...
ne ise. olumqabagi mektuba benzedi lap. hele ki bir iki ay yashayacam . hele doze bilirem. deli olmagima ise imkan vermek istemirem. hiss edirem ki ariq ozume nezareti itirirem. bu mene lazim deyil kurt cobain demishken sonub getmekdense yanmaq yaxshidir. her hsey qoy qisa olsun. bu mene lazim deyildi. qoy hami meni bagishlasin , sizin eseblerinize oynamisham. bagishla meni rivares, bagisjhla meni ataini soyduyum dreamer, bagishla ms qala, bagishla izabel ...ad cekmek ne lazimdi ki. lazim deyil. ozu de mene hec lazim deyil.
amma oz aramizdi , yashamaq o qeder de pis deyildi.

Ravik seni olmeye qoyan var???

Hele birlikde chox ishler goreceyiuk... Umumiyyetle bu movzunu vaxtindan evvel edilen 1 aprel zarafati kimi qebul edin...

SISTEMI YIX *BARRIKADALAR FORUMU*

www.sistemi.yix.org

SOL Forum » TEKRAR ISTEHSAL » Zibil qabi - Архивы » Haminizin nezerine!!!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Sosialist Gencler Klubu © 2024